PAT-05-DC-B-30-S-9
- Manufacturer Part Number:
- PAT-05-DC-B-30-S-9
- Manufacturer/Brand:
- FiberSource, Inc
- Part of Description:
- SCA-SCU SM 3MM YELLOW SIMPLX 5M
- Manufacturer :
- FiberSource, Inc
- Product Category :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- SC/APC
- 2nd Connector :
- SC/UPC
- Cable Diameter :
- 0.12" (3.0mm)