PAT-04-HD-B-20-S-9
- Manufacturer Part Number:
- PAT-04-HD-B-20-S-9
- Manufacturer/Brand:
- FiberSource, Inc
- Part of Description:
- LCU-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLEX 4M
- Manufacturer :
- FiberSource, Inc
- Product Category :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- LC/UPC
- 2nd Connector :
- SC/APC
- Cable Diameter :
- 0.08" (2.0mm)