DW-01-09-F-D-380
- Manufacturer Part Number:
- DW-01-09-F-D-380
- Part of Description:
- CONN HDR 2POS STACK T/H GOLD
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.240" (6.096mm)
- Length - Stack Height :
- 0.380" (9.652mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)