MW-02-03-G-D-225-075
- Manufacturer Part Number:
- MW-02-03-G-D-225-075
- Part of Description:
- CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
- Length - Overall Pin :
- 0.300" (7.620mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.075" (1.905mm)
- Length - Stack Height :
- 0.225" (5.715mm)
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)
- Row Spacing :
- 0.039" (1.00mm)