ZW-02-09-T-S-433-149
- Manufacturer Part Number:
- ZW-02-09-T-S-433-149
- Part of Description:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.148" (3.759mm)
- Length - Stack Height :
- 0.433" (11.000mm)
- Length - Tail :
- 0.149" (3.785mm)
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)