ZW-02-08-T-S-394-068
- Manufacturer Part Number:
- ZW-02-08-T-S-394-068
- Part of Description:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.068" (1.727mm)
- Length - Stack Height :
- 0.394" (10.008mm)
- Length - Tail :
- 0.068" (1.727mm)
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)