ZW-02-08-T-S-350-110
- Manufacturer Part Number:
- ZW-02-08-T-S-350-110
- Part of Description:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.070" (1.778mm)
- Length - Stack Height :
- 0.350" (8.890mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)