ZW-01-10-T-S-585-120
- Manufacturer Part Number:
- ZW-01-10-T-S-585-120
- Part of Description:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.125" (3.175mm)
- Length - Stack Height :
- 0.585" (14.859mm)
- Length - Tail :
- 0.120" (3.048mm)