DF4-12P-2C
- Manufacturer Part Number:
- DF4-12P-2C
- Part of Description:
- CONN HSG CRIMP 12POS
- Board-Side Pitch :
- 0.079" (2.00mm)
- Cable Pitch :
- 0.079" (2.00mm)