P50-200S-S1-EA
- Manufacturer Part Number:
- P50-200S-S1-EA
- Part of Description:
- CONN SOCKET 200POS VERT GOLD
- Connector Type :
- Socket, Outer Shroud Contacts
- Features :
- Flange
- Height Above Board :
- 0.421" (10.70mm)
- Pitch :
- 0.050" (1.27mm)