MDM-15SH004L
Manufacturer Part Number:
MDM-15SH004L
Manufacturer/Brand:
ITT Cannon, LLC
Part of Description:
MICRO-D PLUG 15POS SKT 24" WIRE
Manufacturer :
ITT Cannon, LLC
Product Category :
D-Sub Cables
1st Connector :
Plug, Female Sockets
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
2.00' (609.60mm)