TSA89-E1E1-S72
Manufacturer Part Number:
TSA89-E1E1-S72
1st Connector :
3.5mm Plug
2nd Connector :
3.5mm Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
4.95mm OD Coaxial Cable
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
32 GHz
Ingress Protection :
Length :
72.0" (1.8m) 6.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
3.5mm to 3.5mm