TSA89-E1E1-S48
Manufacturer Part Number:
TSA89-E1E1-S48
1st Connector :
3.5mm Plug
2nd Connector :
3.5mm Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
4.95mm OD Coaxial Cable
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
32 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
3.5mm to 3.5mm