PE3C5840-24
Manufacturer Part Number:
PE3C5840-24
Part of Description:
CBL 4.1(F) TO 4.3(M) SPP250 24"
1st Connector :
4.1/9.5 Jack
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
4.3/10 Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
5.8 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms