R-CX-1000-24
- Manufacturer Part Number:
- R-CX-1000-24
- Part of Description:
- RG400 SMA(M) - SMA(M) 2'
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- Frequency - Max :
- 12.4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms