R-CX-1202-120
- Manufacturer Part Number:
- R-CX-1202-120
- Part of Description:
- RG-188A BNCR/A(M)-BNCR/A(M) 10'
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Frequency - Max :
- 4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 120.0" (3.0m) 10.0'
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms