PE3C6382-48
Manufacturer Part Number:
PE3C6382-48
Part of Description:
CBL 4.3(M) - N(M) SPP375 48"
1st Connector :
4.3/10 Plug
2nd Connector :
N-Type Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Overall Impedance :
50 Ohms