R404165000
- Manufacturer Part Number:
- R404165000
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- TERMINATION: SUBC F 8GHZ 0.5W 50
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- Coaxial Connector (RF) Terminators
- Body Finish :
- Connector Style :
- SMB
- Connector Type :
- Plug, Female Socket
- Contact Finish :
- Contact Material :
- Features :
- Frequency - Max :
- 8 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms