R404105000
- Manufacturer Part Number:
- R404105000
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- TERMINATION: SMB F 4GHZ 1W 50OHM
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- Coaxial Connector (RF) Terminators
- Body Finish :
- Nickel
- Connector Style :
- SMB
- Connector Type :
- Plug, Female Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Material :
- Beryllium Copper
- Features :
- Frequency - Max :
- 4 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms