PE3C6257-24
Manufacturer Part Number:
PE3C6257-24
Part of Description:
CBL N(M)RA - NEX10(M) SPP250 24"
1st Connector :
N-Type Plug, Right Angle
2nd Connector :
NEX10 Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
5.8 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Overall Impedance :
50 Ohms