R-CX-1302-24
- Manufacturer Part Number:
- R-CX-1302-24
- Part of Description:
- RG223 BNCR/A(M) - BNCR/A(M) 2'
- 1st Connector :
- BNC Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- BNC Plug, Right Angle
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- RG-223 DS
- Frequency - Max :
- 4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms