PE3C6221-24
Manufacturer Part Number:
PE3C6221-24
Part of Description:
CBL 4.3(M) - N(M) SPP250 24"
1st Connector :
4.3/10 Plug
2nd Connector :
N-Type Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
5.8 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Overall Impedance :
50 Ohms