PE3C6347-12
Manufacturer Part Number:
PE3C6347-12
Part of Description:
CBL N(M) TO NEX10(M) SPO250 12"
1st Connector :
N-Type Plug
2nd Connector :
NEX10 Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
5.8 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Overall Impedance :
50 Ohms