P1CA-STMSTM-ST085-24
- Manufacturer Part Number:
- P1CA-STMSTM-ST085-24
- Part of Description:
- SMA MALE TO SMA MALE CABLE ASSEM
- Cable Type :
- ST085
- Color :
- Blue
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C