PE3C8747/OR-12
Manufacturer Part Number:
PE3C8747/OR-12
Part of Description:
CBL HDBNC(M)-HDBNC(M)4694ROR12"
1st Connector :
HD-BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector :
HD-BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Cable Impedance :
75 Ohms
Cable Type :
Belden 4855R
Color :
Orange
Connector Impedance :
75 Ohms
Features :
Frequency - Max :
12 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-30°C ~ 75°C
Overall Impedance :
75 Ohms