PE3C8814/BR-12
- Manufacturer Part Number:
- PE3C8814/BR-12
- Part of Description:
- CBL BNC(M)-HDBNC(M)1694ABR12"
- 2nd Connector :
- HD-BNC Plug
- Cable Impedance :
- 75 Ohms
- Cable Type :
- Belden 1694A
- Color :
- Brown
- Connector Impedance :
- 75 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 75°C
- Overall Impedance :
- 75 Ohms