P1CA-SAMSAM-085CC-36
- Manufacturer Part Number:
- P1CA-SAMSAM-085CC-36
- Part of Description:
- SMA MALE TO SMA MALE CABLE ASSEM
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- Hand Formable .085
- Frequency - Max :
- 26.5 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.00" (914.40mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C