PE3C8741/VL-12
- Manufacturer Part Number:
- PE3C8741/VL-12
- Part of Description:
- CBL BNC(M)-BNC(M)4694RVL12"
- Cable Impedance :
- 75 Ohms
- Cable Type :
- Belden 4694R
- Color :
- Violet
- Connector Impedance :
- 75 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 12 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 75°C
- Overall Impedance :
- 75 Ohms