P1CA-SAFPT-034SR-4-12G
- Manufacturer Part Number:
- P1CA-SAFPT-034SR-4-12G
- Part of Description:
- CBL ASSY SMA JACK 4"
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- Cable (Round)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.034" Semi-Rigid Cable
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C