P1CA-SAMSAM-RD316-24
- Manufacturer Part Number:
- P1CA-SAMSAM-RD316-24
- Part of Description:
- SMA TO SMA CABLE ASSEMBLY
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-316
- Color :
- Copper
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C