P1CA-SAMSAM-RG316-18
- Manufacturer Part Number:
- P1CA-SAMSAM-RG316-18
- Part of Description:
- CBL ASSY SMA PLUG RG316 18"
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-316
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 18.00" (457.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C