CX030PC3CW018N
Manufacturer Part Number:
CX030PC3CW018N
Part of Description:
CX030PC3CW018N = COAX
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
Coaxial Cables, 3 Positions
Cable Impedance :
50 Ohms
Length :
18.00" (457.20mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms