CX030SC2RG012N
Manufacturer Part Number:
CX030SC2RG012N
Part of Description:
CX030SC2RG012N = COAX
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
Coaxial Cables, 3 Positions
Cable Impedance :
50 Ohms
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms