415-0081-MM125
Manufacturer Part Number:
415-0081-MM125
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG .086 4.921"
1st Connector :
SMA Plug
2nd Connector :
SMA Plug
Cable Type :
Hand Formable .086
Color :
Gray
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
4.921" (125.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms