CA100-SMAM-SMAM-18
- Manufacturer Part Number:
- CA100-SMAM-SMAM-18
- Part of Description:
- CABLE ASSY COAX 18IN SMAM
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 18.00" (457.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C