CA100-NM-MC-12
- Manufacturer Part Number:
- CA100-NM-MC-12
- Part of Description:
- CBL ASSY NMALE-MCCARD LMR100 12"
- 1st Connector :
- N-Type Plug
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C