2151-DKF-0012
Manufacturer Part Number:
2151-DKF-0012
Manufacturer/Brand:
Cinch Connectivity Solutions
Part of Description:
CBL ASSY SMA-N-TYPE PLUG 12"
Manufacturer :
Cinch Connectivity Solutions
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
N-Type Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
HP 190S
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
26 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms