P1-SMAP/SMAPRA-141CJ-24
- Manufacturer Part Number:
- P1-SMAP/SMAPRA-141CJ-24
- Part of Description:
- SMP Plug to SMA Plug Right Angle
- Cable Type :
- 0.141" Flexible Cable
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -85°C ~ 200°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms