415-0210-MM250
Manufacturer Part Number:
415-0210-MM250
Part of Description:
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 9.843"
1st Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector :
2.92mm Plug
Cable Type :
HP 160S
Color :
Blue
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.843" (250.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm