415-0068-MM750
Manufacturer Part Number:
415-0068-MM750
Part of Description:
CBL ASSY MMCX PLUG RG178 29.53"
1st Connector :
MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector :
MMCX Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-178
Color :
White
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
29.53" (750.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms