R4P42WH/N
Manufacturer Part Number:
R4P42WH/N
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
RACK 4-POST 42" DEEP WHITE
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Racks
Color :
White
Dimensions - Overall :
41.500" L x 23.250" W x 84.000" H (1054.10mm x 590.55mm x 2133.60mm)