H13152U48BK
Manufacturer Part Number:
H13152U48BK
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
52U 31.5W 48D H1 DATA CENTER SER
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Racks
Color :
Black
Dimensions - Overall :
49.910" L x 31.500" W x 97.900" H (1267.71mm x 800.10mm x 2486.66mm)