DTT6401A115LG
Manufacturer Part Number:
DTT6401A115LG
Size / Dimension :
19.49" L x 23.43" W x 17.01" H (495.0mm x 594.0mm x 432.0mm)
Specifications :
A/C Unit, 6800 BTU
Voltage - Input :
115VAC