DTT6201A115LG
Manufacturer Part Number:
DTT6201A115LG
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
AIR CONDITIONER
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
15.59" L x 23.43" W x 17.01" H (396.0mm x 594.0mm x 432.0mm)
Specifications :
A/C Unit, 3500 BTU
Type :
Air Conditioning Unit
Voltage - Input :
115VAC