TSREH12110
- Manufacturer Part Number:
- TSREH12110
- Manufacturer/Brand:
- BriskHeat
- Part of Description:
- HEATER 120W 12" X 2" 120VAC
- Manufacturer :
- BriskHeat
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 12.00" L x 2.00" W (304.8mm x 50.8mm)
- Specifications :
- Heater, 120W
- Type :
- Heating Unit
- Voltage - Input :
- 120VAC