AFF-2020B-120VAC
- Manufacturer Part Number:
- AFF-2020B-120VAC
- Manufacturer/Brand:
- Altech
- Part of Description:
- FILTER FAN 120VAC 46CFM 49"X49"
- Manufacturer :
- Altech
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.049" L x 0.049" W (1.24mm x 1.24mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 46 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC