AFF-1010B-24VDC
- Manufacturer Part Number:
- AFF-1010B-24VDC
- Manufacturer/Brand:
- Altech
- Part of Description:
- FILTER FAN 24VDC 9CFM 4"X4" BLK
- Manufacturer :
- Altech
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.000" L x 4.000" W (101.60mm x 101.60mm)
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 9 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 24VDC