DTS3245A230LG
Manufacturer Part Number:
DTS3245A230LG
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
AIR CONDITIONER
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm)
Specifications :
A/C Unit, 9000 BTU
Type :
Air Conditioning Unit
Voltage - Input :
230VAC