PTF61000LG230
Manufacturer Part Number:
PTF61000LG230
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
FAN FILTER 230V 150W LT GRAY
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
18.50" L x 18.50" W x 5.51" H (470.0mm x 470.0mm x 140.0mm)
Specifications :
Fan, AC, Square, 304 CFM
Type :
Fan
Voltage - Input :
230VAC