DNFF120GY230
Manufacturer Part Number:
DNFF120GY230
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
FAN KIT 120MM GRAY 230VAC 5PCS
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Specifications :
Fan, AC, Square, 105 CFM
Type :
Fan
Voltage - Input :
230VAC